DIETA

DIABETYCZNA  REWOLUCJA  /dr R.Young/

Zła wiadomość: wg raportu „CUKRZYCA” na tę chorobę cierpi w Polsce co najmniej 3 mln osób z czego ok. 1 mln jeszcze o tym nie wie.

Objawy cukrzycy: ogólne zmęczenie, zawroty głowy, skłonność do zapominania, zimne stopy i dłonie, problemy z koncentracją, niewyraźne widzenie.

Cukrzyca może być przyczyną: chorób serca, ślepoty, zaburzeń seksualnych, może prowadzić do amputacji kończyn, u kobiet w ciąży może spowodować poronienie. UWAŻA SIĘ, że ludzie chorzy na cukrzycę będą już do końca życia brać lekarstwa.

Dobra wiadomość:  – dr Robert Young od ponad dekady zajmuje się badaniami i leczeniem cukrzycy, używając alkalicznej żywności, stosując ćwiczenia i suplementy diety. W każdym przypadku kondycja zdrowotna badanego, który zakończył program, polepszyła się na tyle, że mógł znacznie zmniejszyć ilość zażywanych leków lub nawet w ogóle je odstawić.

Oznacza  to  ograniczenie zapotrzebowania na zażywanie insuliny do 50%,  a nawet całkowite jej odstawienie w ciągu 3 miesięcy.

Uwaga:  dieta przeciwcukrzycowa oparta jest na programie ogólnym odkwaszania organizmu wg diety dr Younga  z uwzględnieniem odpowiedniej suplementacji.

Uwaga: terminy i ceny turnusów – patrz cennik „WCZASY ODKWASZAJĄCE 7DNI/ 6NOCY”