ODKWASZANIE ORGANIZMU

SPRAW BY JEDZENIE CIĘ WYLECZYŁO.
ZDROWOTNE WCZASY ODKWASZAJĄCO-OCZYSZCZAJĄCE
W WIOSCE MEDYCZNEJ MEDCITHI ZEBRZYDOWICE

2019

MEDCITHI ZEBRZYDOWICE – 15 dni/14 nocy (dieta odkwaszająca)


Niedaleko Cieszyna, w aglomeracji Śląskiej i zaciszu leśnym znajduje się Wioska Medyczna MedCithi Zebrzydowice, która zajmuje się odkwaszaniem organizmu  skutecznie czyni ąc go  bardziej zasadowym, a w konsekwencji doprowadza  organizm do równowagi kwasowo-zasadowej. Wiadomo już od 1936 roku dzięki Nobliście Otto Heinrichu Warburgu, że rak  rozwija się  w środowisku kwaśnym.  Odkrył że jeśli nasze środowisko jest bardziej zasadowe (pH osiąga 7,365) możliwość zachorowania na nowotwór znacząco spada,  jeśli bardziej kwaśne (przy pH=6) gwałtownie wzrasta. Zakwaszenie organizmu, spowodowane jest nieprawidłowym żywieniem oraz stresem. 

Wioska medyczna nie zajmuje się leczeniem raka, ale skutecznie doprowadza organizm do równowagi kwasowo zasadowej, która jest kluczem do zdrowia

 Profesjonalnie zajmujemy się również rehabilitacją narządów ruchu. 

Terminy turnusów 2019:

31.08.2019 do 14.09.2019

Uwaga: pozostałe terminy będą uzupełnione do końca stycznia 2019r.  

Czego można spodziewać się po naszym programie odkwaszania:  Dieta pomocna przy cukrzycy, otyłościach, (spadek wagi o ok. 0.5 kg dziennie x 4 posiłkach dziennie);chorobach nowotworowych – profilaktyka, alergiach, przewodzie pokarmowym, ciśnieniu, infekcjach zaburzeniach nastroju , poprawie odporności i innych  schorzeniach. Organizm oczyści się z toksyn (grzyby, drożdże, pleśnie). Jakość Twojej krwi poprawi się. Organizm zacznie się  regenerować. Twoja cera się wygładzi. Nauczysz się zasad alkalicznego stylu życia. Zmniejszysz ilość zażywanych leków – lub je odstawisz. 

Program odkwaszania: zakwaterowanie w komfortowych pokojach, opieka dietetyka i certyfikowanego trenera diety oczyszczającej i odkwaszającej organizm, żywienie (4x dziennie), drinki zielone warzywne i inne do każdego posiłku, dostęp do wody pitnej o wysokim pH, oczyszczanie z grzybów, drożdży, pleśni, bakterii, analiza składu ciała wykonana przez dietetyka, ćwiczenia na spalenie tkanki tłuszczowej (uda ,brzuch, pośladki), ogólnosprawnościowe, nowoczesne formy gimnastyki, spacery i instruktaż Nordic Walking z możliwością wypożyczenia kijków  , hydromasaż na łóżku Aquamed-  3 x na pobyt, korzystanie z sauny (3 x na pobyt)  2 wieczorki taneczne, dostęp do sali fitness, wyjazdy na basen, do Cieszyna Czeskiego i Polskiego wraz z przewodnikiem,  wyjazd  do Zamku i parku w Petrovicach Czeskich , prezentacja diety, prelekcja pt. „Zdrowie w Twoich rękach”, Jak poprawić wygląd swojej twarzy po odchudzaniu , Nie musisz stosować botoxu-skuteczne ćwiczenia na powiększenie ust, możliwość korzystania z czytelni, bilarda, pomieszczenia klubowego i rowerów; odpłatnie można skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych i masaży ręcznych.

Cena pobytu: 1750 zł/1 os-pokój standard  

          2900 zł/1 os-apartament+bon do „strefy relaksu” za 100 zł

          2100 zł/2-3 os-apartament+bon do „strefy relaksu” za 50 zł/os

          1600 zł/4os-apartament+bez dostępu do „strefy relaksu”                    

* Dopłata do pokoju jednoosobowego 200 zł.         

Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 400zł od osoby na 2 miesiące przed przyjazdem na wczasy. Pozostałą kwotę wpłacamy w dniu przyjazdu lub na konto 7 dni przed rozpoczęciem pobytu.

Tel:791-020-403      lub 604-422-067       Strona internetowa: medcithi-odkwaszanie-diety.pl        Email:urszula.wikarek@medcithi.pl lub recepcja@medcithi.pl

certyfikat